вторник, 17 октября 2017 г.

Прикута до ганебного стовпа

              Тематична поличка до ювілею Марини Цвєтаєвої. На жаль,  у нашій бібліотеці ми не знайшли жодної збірки зарубіжної письменниці, опублікованої українськими видавництвами. Хоча знаємо, що Павло Тичина у далекому 1967 році на сторінках своєї незакінченої  автобіографічної поеми  «Зустріч з Мариною» не тільки описує зустріч у Лондоні з Мариною Цвєтаєвою 1935 року, а й перекладає її рядки. Можна завантажити:        Грицак Н. Р. 
Рецепція творчості Марини Цвєтаєвої в Україні (на зламі к.ХХ – п.ХХІ ст.) / Н. Р. Грицак // Питання літературознавства. - 2006. - Вип. 71. - С. 164-173. 

пятница, 6 октября 2017 г.


Тематична поличка до 125-річчя від дня народження Марини Іванівни Цвєтаєвої (1892-1941), російської поетеси


понедельник, 2 октября 2017 г.

Учитель – то достойний знань вінець!


    Виставка-інсталяція
Шкільна дошка з вітанням, назва виставки, матеріали розділу КВ №1 і №2
Поруч стіл, на якому ваза з квітами, глобус, книжки  (розділ №3)

Розділ №1 ГОТУЙМОСЯ ВІДЗНАЧИТИ ЮВІЛЕЙ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО
                           28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім'ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського
Розділ №2 ЦЕЙ СВІТЛИЙ ДЕНЬ НАЛЕЖИТЬ ВАМ ПО ПРАВУ
Цитата «День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні. За рішенням ЮНЕСКО з 1994 Всесвітній день учителів відзначають 5 жовтня. В Україні Професійне свято працівників сфери освіти щороку припадає на першу неділю жовтня  згідно з Указом Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 році.
Рекомендаційний список книг про вчителів.
Розділ №3 СЕРЦЯ ВІДДАЄМО  ВЧИТЕЛЮ
Цитата «...Щасливий той, хто вчасно висловив учителеві свою найщирішу вдячність. Я  вважаю  себе  щасливим,  я встиг  це  зробити.  Але  чого  варті слова вдячності проти того,  що зробив  для  мене  мій учитель!..    Джалол Ікрамі»

       Думки про вчителів лежали у коробочці на окремих папірцях, вчителі виймали висловлювання, читали посміхаючись або замислюючись.